Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/janakaisi.cz/janakaisi.cz/modules/mod_AutsonSlideShow/tmpl/default.php on line 17

Reference

"Člověk si říká, kdybychom alespoň jednou mohli malovat očima, bylo by mnoho krásných chvil, které by stály za namalování a zvěčnění… avšak nám nezbývá nic jiného, než si radostné chvíle pouze  pamatovat a doufat, že nebudou ztraceny ve změti jiných radostí, ale i starostí běžného života … KECÁM… ještě lze zavolat Janču a poprosit ji o zachycení těch krásných chvil jejími vytříbenými smysly a schopnostmi vcítit se a vnímat okolí, pomocí třetího oka v podobě foťáku… nuže, Jani, děkujeme Ti za vskutku profesionální zvěčnění našich krásných chvil, které tak nezůstanou ztraceny na pomyslné cestě radostí a starostí našeho života … Dalík, Pája a Dali

PS.: Skutečný profesionál umí skrýt profesionalitu za běžnou přirozenost… a to ty jsi.  “

. . . . .  RODINA HÚSKOVA

 

Zir je moje láska na první pohled, kterou mi osud položil do klína, aniž bych v TÉ chvíli věděla, jak důležitý okamžik to v mém životě bude... a často, když se na něho dívám, tají se mi dech... stejný pocit mám, když se dívám na fotky, na kterých jsi ho zachytila Ty... z celého svého srdce Ti Janičko děkuji.

. . . . .  OLGA VRÁNOVÁ

 

"Moje drahá Janičko, děkují vřele za zdokumentování mého pupíku a mého požehnaného stavu. Moc se mi na tvých fotkách líbí hra se světlem a Tvůj smysl pro detail. Jsem nadšená z Tvých fotek a už se těším na další spolupráci, jakože ta určitě přijde. DÍKY MOC.  " 

. . . . .  ZUZANA GROLICHOVÁ

 

"Jedno letní odpoledne jsem poprosila moji kamarádku Janču Kubíčkovou, jestli by mi neudělala pár foteček našeho dvouměsíčního synka někde v přírodě. Přestože podmínky nebyly zrovna příznivé (Daneček se po chvíli hodně rozplakal), tak i za těch pár minut, které na focení Janča měla, nám udělala spoustu krásných momentek, za  které bych ji touto cestou chtěla ze srdce poděkovat. "

. . . . .  MICHAELA DUDÍKOVÁ

 

"Jani, díky za zdokumentovaní naší malé Sárinky, už je Tvá fotka vytištěna na fotoplátně a je to prostě:…. amazing !! Máme z toho obrovskou radost, DIKY moc za Tvoje krásné foto. "   

. . . . . LENKA HÁJKOVÁ

 

"Díky Janči máme krásné fotky s naším prckem Matýskem a tím pádem krásnou památku. Nevím, jak moc bude nadšený Matýsek, až vyroste a uvidí se, ale my jsme moc spokojení :) A i když s mimčem, které zatím jen leží, se nedá vymyslet moc pozic na focení, tak to Janča zmákla… výsledek mluví za vše, ne?  :)  "

. . . . .  ANNA VELECKÁ

 

Milá Jančo, moc děkujeme za krásné odpoledne! Leuška vzkazuje, že se všem její fotky ke druhým narozeninám moc líbí a doufá, že příště už ji budeš fotit i s bratříčkem ;-)

. . . . . MARTINA NEŠPOR DADEJOVÁ

 

 Dovolím si malý svatební report z pohledu svědkyně svatby. Pokud váháte nad výběrem fotografa, který má zaznamenat krásné okamžiky Vašeho života, nejen ty svatební, pak volba Janči nebude šlápnutí vedle. Spolupráce byla úžasná, i v nepříliš pěkném počasí a s bacilem za krkem neztratila úsměv, dokázala si zorganizovat lidi (což ne každý umí...) a byla přátelskou podporou i v mezičase, kdy nefotila. Fotky jsou krásné, myslím, že přesně zachytily atmosféru, která na svatbě panovala a o kterou novomanželům šlo. Takže za mě - palec nahoru.

 . . . . . KATKA SLOŽILOVÁ

 

Jani, moc děkujeme za zvěčnění jednoho z nejdůležitějších dní našeho života. Byla pro nás důležitá hlavně Tvá schopnost pochopit a rozvinout naše přání a vytvořit skvělou atmosféru pro focení. Obdivovali jsme také to, jak umíš přirozeně zachytit odlišná prostředí a témata.

 ..... MANŽELÉ BOBKOVI

 

Zvěčnit svoji fenku jsem už chtěla dlouho. A jelikož Janču znám a její styl fotek se mně velice líbí, tak rozhodnutí bylo rychlé.... Domluvil se den a hodina a hurá na focení. A výsledek..... Naprosto úchvatné fotky. Za mně naprostá spokojenost :-))))

..... EVA PODANÁ